+38 (044) 334-54-85 +38 (067) 195-85-85 +38 (050) 145-85-45
магазин спецiй
(067) 195-85-85
 
(044) 334-54-85
(050) 145-85-45

Відмова від відповідальності

Дисклеймер

Уважаемые посетители сайта deluxe.com.ua

Прежде чем приступить к использованию материалов нашего сайта, в том числе раздела "Блог", мы настоятельно рекомендуем ознакомиться с данным Отказом от ответственности.

Цель и Качество Информации

Ми максимально прагнемо надати вам актуальну та перевірену інформацію, підкріплену науковими дослідженнями та експертними думками. Однако, несмотря на наши усилия, информация на сайте предоставляется "как есть", и мы не можем гарантировать её полную точность или актуальность.

Ограничение Ответственности

В соответствии с законодательством Украины, Администрация сайта не несет ответственности за прямой или косвенный ущерб, возникший в результате использования информации или ресурсов, предоставленных на сайте. Це включає в себе, але не обмежується, втратою доходу, припиненням бізнес-діяльності, втратою даних та іншими формами збитку.

Медична Консультація

Інформація на сайті не є заміною професійної медичної консультації, діагностики або лікування. Завжди консультуйтеся з кваліфікованим медичним фахівцем з будь-яких питань, що стосуються вашого здоров'я.

.

Посилання на Треті Ресурси

На сайті можуть бути представлені посилання на інші інтернет-ресурси. Ми не несемо відповідальності за зміст цих ресурсів.

Застосовне Право

Усі можливі суперечки, пов'язані з сайтом, будуть вирішуватися відповідно до законів України. Користувач погоджується, що закони про захист прав споживачів не застосовні до його використання сайту, якщо не вказано інше.

Згода з Умовами

Використовуючи цей сайт, ви підтверджуєте свою згоду з даною Відмовою від відповідальності та приймаєте на себе всю відповідальність, яка може бути на вас покладена.

З повагою, Команда deluxe.com.ua

.
Закрыть
Логин (Имя пользователя):
Пароль:
 Забыли пароль?