+38 (044) 334-54-85 +38 (067) 195-85-85 +38 (050) 145-85-45
магазин спецiй
(067) 195-85-85
 
(044) 334-54-85
(050) 145-85-45

Відмова від відповідальності

Дисклеймер

Ув. Клієнти! У розділі Відмова від відповідальності, ви можете ознайомитися з актуальною правовою інформацією.

Згідно з застосовуваною політикою компанії «Делюкс», представлені на сайті матеріали, незалежно від сторінки розміщення, у тому числі з розділів: «Блог», «Каталог», «Про магазин», «Акції» та «Контакти», можуть використовуватись користувачами виключно в ознайомлювальних цілях.

Пам'ятайте, що магазин не несе юридичної відповідальності за розміщені публічні та авторські матеріали, зміст повідомлень та коментарів на сайті. Не гарантує достовірність, повноту та корисність поданої інформації.

Інформація на сайті: якість та цілі

Розміщуючи контент (тексти, зображення, відео та інше) на сайті www.deluxe.com.ua - команда авторів прагне надати максимально корисну інформацію, яка допомагає описати основні якості товару, що реалізується, а також точно відповісти на виникаючі питання для вирішення поставлених відвідувачами завдань.

Автори підкріплюють контент актуальними науковими дослідженнями та експертними думками. Але навіть такий педантичний підхід не завжди дозволяє гарантувати відсутність неточностей або помилок у контенті, що публікується.

Обмеження відповідальності компанії «Делюкс»

Згідно з чинним законодавством України, керівництво компанії та адміністрація сайту «Делюкс» за жодних обставин не несуть юридичної відповідальності за пряму або непрямі збитки, які могли виникнути у фізичних та юридичних осіб, в результаті використання інформації або ресурсів, представлених на сайті www.deluxe.com.ua.

Користувач погоджується з тим, що інформаційний контент на сайті, у тому числі посилання на треті інтернет-ресурси, представлені виключно в ознайомлювальних цілях. При використання будь-якої інформації з даного сайту, користувачі не матимуть претензії до адміністрації сайту, а всі спірні питання вирішуватимуться відповідно до норм чинного законодавчого права.

Використовуючи сайт «Делюкс» користувач висловлює свою згоду з «Відмовою від відповідальності», чинними правилами користування сайтом, у тому числі «Правилами повернення» та «Політикою конфіденційності».

Закрыть
Логин (Имя пользователя):
Пароль:
 Забыли пароль?